autoškola rapid
+421 911 11 55 85 info@autoskolarapid.sk

Autoškola Rapid

Vyplň jednotlivé kroky e-prihlášky Autoškoly Rapid

Naša e-prihláška


Základné údajeV prvom kroku prihlášky zadajte Vaše meno, telefónne číslo, e-mail, predpokladaný začiatok kurzu, typ vozidla a druh kurzu do vopred vyznačených polí. V prípade, ak potrebujete pomoc, podržte kurzor myši na vyznačenom poli a zobrazí sa Vám nápoveda.

Druhá časť e-prihláškyPo napísaní základných osobných údajov stlačte "Pokračovať", po kliknutí sa Vám zobrazia polia na zadanie dátumu, miesta narodenia, trvalého bydliska, rodného čísla, čísla občianskeho preukazu a Vaše poznámky.

Odoslanie e-prihláškyPo vyplnení oboch častí stlačte tlačidlo "Odoslať" pre úspešné odoslanie. Po odoslaní dostanete na zadaný e-mail správu o úspešnom vyplnení e-prihlášky.

Elektronická prihláška

Osobné údaje

Máte nejasnosti ohľadom jednotlivých informácií?

Najčastejšie otázky


Kurz je možné absolvovať od dvoch mesiacov / kurz FAST RAPID/ FAST KODIAQ / v závislosti od prístupu účastníka k výučbe. Kurz RAPID MANUÁL je možné absolvovať od štyroch mesiacov. Každý účastník musí absolvovať stanovený počet hodín teoretickej výučby a praktickej výučby - jázd vrátane autotrenažéra a autocvičiska. Záleží na žiakovi, ako bude pristupovať k dochádzke.

Aj v našej autoškole máte možnosť rozdelenia platby za výcvik na viacero splátok bez akéhokoľvek navýšenia. Výšku mesačnej splátky si volíte sami. Každú požiadavku riešime individuálne.

Skúška pozostáva z troch častí:
1. časť skúšky – Test na počítači na polícii
2. časť skúšky – Jazda na výcvikovej ploche
3. časť skúšky – Jazda v cestnej premávke

Určite áno. Účasť žiakov na teoretickej a praktickej výučbe je monitorovaná záznamovým zariadením podľa zákona o autoškolách.

Nové kurzy otvárame priebežne podľa požiadaviek klienta. Stačí nás kontaktovať.

Účastníkom vodičských kurzov vychádzame v ústrety aj možnosťou výberu vozidla na ktorom budú vykonávať výcvik. Naše vozidlá sú nové, vybavené klimatizáciou a cúvacími senzormi.

Stačí vyplniť a zaslať e-prihlášku a my Vás budeme kontaktovať a dohodneme termín úvodného stretnutia.

Poskytujeme dlhodobé zľavy pre držiteľov ISIC a priebežne organizujeme zľavové akcie o ktorých informujeme na našej stránke v časti aktuality.